Ładowanie...
Jakość wynikająca z doświadczenia
Fachowe
doradztwo
Innowacyjna diagnostyka
Profesjonalne wsparcie posprzedażowe
Jakość wynikająca z doświadczenia
Fachowe
doradztwo
Innowacyjna diagnostyka
Profesjonalne wsparcie posprzedażowe

Więcej niż optyk czy okulary! Jesteśmy doświadczonymi optykami, optometrystami i doradcami. Tu można zobaczyć certyfikaty Rogowski Optometrysta.

Oczy potrzebują nie tylko odpowiedniej opieki, ale i oprawy.  W zależności, jaka korekcja wzroku jest wymagana, dopasujemy okulary z największą precyzją i troską o wygląd.

W Optometrysta Rogowski patrzymy holistyczne. W naszych gabinetach rozwiązujemy kilka problemów Pacjentów jednocześnie:

  • z wadami wzroku,
  • z doborem opraw, soczewek korekcyjnych – okularowych oraz kontaktowych,
  • z dyskomfortem codziennego życia i dolegliwościami związanymi z funkcjonowaniem – np. podirytowaniem, problemami z koncentracją, niechęcią do aktywności fizycznej, bólami głowy, pleców, które mogą wynikać z niewłaściwie zdiagnozowane lub blednie skorygowanej wady wzroku.

W Optometrysta Rogowski jesteśmy „wpatrzeni” w badania wzroku – w naszej opinii korekcja wad widzenia bez odpowiedniej diagnozy będzie nieskuteczna.

„Całą przygodę z doborem nowych okularów proponowałbym zacząć właśnie od specjalistycznego badania optometrycznego. Posiadamy do tego odpowiednie kwalifikacje, wykształcenie oraz nowoczesny sprzęt”. – Jacek Rogowski, optometrysta

Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jeśli masz uszkodzone okulary (np. pęknięte oprawy, złamane oprawy), postaramy się je naprawić. Oferujemy m.in. lutowanie opraw.

Jakość wynikająca z doświadczenia

Oczy potrzebują nie tylko odpowiedniej opieki, ale i oprawy. W zależności, jaka korekcja wzroku jest wymagana, dopasujemy okulary z największą precyzją i troską o wygląd.

W Optometrysta Rogowski patrzymy holistyczne. W naszych gabinetach rozwiązujemy kilka problemów Pacjentów jednocześnie:
z wadami wzroku, z doborem opraw, soczewek korekcyjnych – okularowych oraz kontaktowych, z dyskomfortem codziennego życia i dolegliwościami związanymi z funkcjonowaniem – np. podirytowaniem, problemami z koncentracją, niechęcią do aktywności fizycznej, bólami głowy, pleców, które mogą wynikać z niewłaściwie zdiagnozowane lub blednie skorygowanej wady wzroku.

Zawsze
kierujemy wzrok

na komfort i potrzeby
Pacjentów

dlatego przygotowaliśmy wygodny kwestionariusz, który warto wypełnić i zabrać ze sobą na badanie w Rogowski Optometrysta.

Kwestionariusz to narzędzie do rozpoznawania przypadków problemów wzrokowych, które mogą niekorzystnie wpływać np. na wyniki w nauce, bądź radzenie sobie z pewnymi problemami w życiu codziennym. Wychodzimy z założenia, że połączenie wiedzy naszych specjalistów z oceną jakości życia przez Pacjentów przynosi najlepsze rezultaty.

Analiza Kwestionariusza oraz wyników specjalistycznego badania optometrycznego, wykonanego w gabinecie Rogowski Optometrysta, ma wpływ na zastosowanie odpowiedniego postępowania, w tym również – jeśli jest to konieczne – zastosowania terapii wzrokowych.

Ro-gowski
Optometrysta

był „widziany” i słyszany w mediach. Zapraszamy do wysłuchania audycji radiowych, w których brał udział Jacek Rogowski.

Masz pytania?

Napisz do nas!