Ładowanie...

Odkryj zalety soczewek okularowych HOYA

Poszukując nowych okularów, chcemy by jak najlepiej oddawały one nasz charakter. Szyte na miarę, idealnie dopasowane wspaniale podkreślą urodę, dbając przy tym o odpowiednią kondycję naszych oczu. Nowe okulary z soczewkami firmy HOYA to nie tylko nowoczesny design, ale również zastosowanie najnowszych technologii, a to wszystko po to, by dbać o zdrowie w najlepszym wydaniu.

Co wpływa na jakość soczewki?

Na jakość soczewek okularowych wpływa zastosowana technologia. Wybierając okulary dla siebie, czy bliskiej osoby, zawsze stawiamy na najlepszą jakość, dlatego nie decydujemy się na pośrednie rozwiązania i stawiamy na wersję premium. Połączenie właściwości użytego materiału, konstrukcji, cechy powłoki antyrefleksyjnej oraz precyzja produkcji wpływają na to, że soczewki okularowe HOYA spełniają najwyższe standardy i z pewnością zadowolą najbardziej wymagających.

Koniec z zarysowaniami!

Nie raz, nie dwa zdarzy się, że okulary spadną nam z głowy. Czy to podczas porannego pośpiechu, czy w czasie pielęgnacji roślin w ogrodzie. Nie da się uniknąć upadku okularów nawet najbardziej ostrożnym użytkownikom. I nic w tym złego! Korzystając z soczewek okularowych HOYA (powłoka Hi-Vision LongLife) dostajemy 30% większą odporność na zarysowania, w porównaniu do produktów innych kluczowych firm.

Myself, czyli personalizacja ma znaczenie

Codzienność zmusza nas do częstego korzystania z urządzeń cyfrowych, czy to komputerów, czy smartfonów. Często w czasie pracy przed komputerem, zerkamy co jakiś czas na telefon. Takie sytuacje stanowią bardzo duże obciążenie dla naszych oczu. Z pomocą przychodzą soczewki progresywne, w pełni zindywidualizowane, idealne dla naszych potrzeb. Hoyalux ID Myself to produkt gwarantujący, między innymi: wyjątkową ostrość obrazu, płynną zmianę ostrości, czy najlepsze odwzorowanie obrazu.

Zalety soczewek okularowych HOYA można wymieniać bez końca. Nie czekaj i już dziś udaj się do naszego salonu, gdzie czekają na Ciebie najlepsi specjaliści. Zapraszamy na specjalistyczne badanie optometryczne. Jesteśmy dla Ciebie aż w pięciu lokalizacjach na terenie Trójmiasta:

Gdańsk-Żabianka, ul. Subisława 28, tel. 58 557 90 12
Gdańsk-Zaspa, ul. Jana Pawła II 3D, tel. 58 355 22 78
Sopot, al. Niepodległości 771, tel. 58 550 13 67
Gdynia-Orłowo, ul. Wrocławska 54, tel. 58 668 10 91
Gdynia-Karwiny, ul. G. Zapolskiej 1A, tel. 58 660 01 66

Pamiętaj, że do 15 października otrzymasz rabat 100 zł na okulary z soczewkami firmy HOYA. Sprawdź szczegóły: Odbierz 100 zł

wróć