Ładowanie...

KreuzbergKinder – nowe oprawy w naszej ofercie

W nowy rok weszliśmy z kolejnymi nowościami. Ofertę oprawek i okularów wzbogaciliśmy o wspaniałe modele niemieckiej firmy KreuzbergKinder! Na naszych półkach w salonie na gdańskiej Zaspie, znajdziecie światowej klasy produkty dedykowane zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Każdy znajdzie wymarzone okulary dla siebie! Poznajcie KreuzbergKinder bliżej i przekonajcie się sami, że to oprawki stworzone dla Was!

A zaczęło się od…

„KreuzbergKinder powstało z mojej własnej potrzeby. Okulary odzwierciedlają moją osobowość i własny styl, który możecie uznać za wyjątkowy, ale z ceną, na którą mnie stać. Marka nosi nazwę dzielnicy, z której pochodzę – Kreuzberg, Berlin. Energiczna scena artystyczna Kreuzberg i otwartość, jej mieszkańców to moje główne źródła inspiracji.” Gili Shani, założyciel firmy.

Marka KreuzbergKinder narodziła w Berlinie, aby zaspokoić potrzebę na okulary dla ludzi, którzy są z definicji „inni”, którzy rozwijają się w pięknie różnorodności – modnej i odważnej. Założyciele podkreślają, że ich produkty zaprojektowane są dla każdego kto nie lubi nudy i wybiera nietypowe rozwiązania. Stawiają zarówno na oryginalność, jak i na najlepszą jakość wykonania.

Firma odpowiada na potrzeby pokolenia „SELFIE”, aby znaleźć modne, charakterystyczne okulary, które odzwierciedlają ich „ja”. KreuzbergKinder to nie tylko okulary – to styl życia.

Kolekcje KreuzbergKinder

DISRUPTION COLLECTION

Z łaciny disrupt oznacza „rozbity na kawałki”, jednocześnie „działanie w celu całkowitej zmiany sposobu działania i funkcjonowania rzeczy” – właśnie te stwierdzenia zainspirowały projektantów marki do stworzenia tej oryginalnej kolekcji. KreuzbergKinder zaspokaja potrzeby ludzi szukających idealnego i nietypowego produktu.

ICON COLLECTION

Współpraca z artystami wizualnymi z Shenkar zaowocowała stworzeniem kolekcji o ekstremalnych wzorach i żywych kolorach. Idealna dla osób kochających zabawę barwami i kształtami!

FIRST COLLECTION

Kolekcja FIRST została stworzona w „duchu Berlina”, projektanci przepełnieni entuzjazmem postawili siebie za cel wzbogacić dostępną ofertę okularów i opraw we współczesne wzornictwo.

LEVEL 2 COLLECTION

Druga kolekcja KreuzbergKinder, nawiązująca bezpośrednio do głównych założeń pierwszej kolekcji, zainspirowana została różnorodnościami kulturowymi Berlina.

#EVOLUTION COLLECTION

Trzecia kolekcja KreuzbergKinder została zainspirowana undergroundem, industrialem i kontrowersją Berlina. Kolekcja reprezentuje przenikanie odmienności do głównego nurtu, w miarę jak pokolenie ewoluuje do kultury „ja”.

KreuzbergKinder w Rogowski Optyk

Marka, która mówi sama za siebie, stworzona dla ceniących sobie indywidualizm i oryginalność, musiała znaleźć się w naszej ofercie. Wybrane modele znajdziecie na naszych półkach w salonie na gdańskiej Zaspie. A co je wyróżnia?

  • najlepsza jakość materiałów wykonania
  • grube oprawy
  • geometryczne kształty

Znajdziecie u nas modele w kolorach: klasycznej czerni, kilku odcieniach granatu, a także oprawki z transparentym wykończeniem. Oczywiście modele dostępne są zarówno dla Pań, jak i Panów.

Zapraszamy – pomożemy Wam wybrać idealne okulary!

wróć